Opalescence bělení: Kompletní recenze a hodnocení

Opalescence bělení: Kompletní recenze a hodnocení

Osobní zkušenost s bělením Opalescence

Máte obavy z bělení zubů? Já jsem také měl. Ale pak jsem narazil na zubní pastu Opalescence a moje obavy se rozplynuly jako pára nad hrncem. Veronika pojala nápad bělit naše zuby s nadšením. Její zuby byly nikdy ne tak bílé a když se na nás usměje, máme pocit jako bychom byli na dovolené v Hollywoodu. Ale jak se říká, každá medaile má dvě strany. A tak je to i u Opalescence. Naše zuby jsou krásně bílé, ale museli jsme se vypořádat s několika vedlejšími efekty. Ale o tom až za chvíli.

Co je to Opalescence bělení?

Opalescence je zubní pasta, která svou magickou silou bělí zuby. Ale jak to funguje? Jednoduše řečeno, Opalescence bělicí pasta obsahuje látku zvanou karbamid peroxid, který se při kontaktu se slinami rozkládá na vodu a peroxid. A právě ten peroxid je tím, co odbarvuje skvrny na zubech. Ale musím podotknout, že Opalescence není jen o bělení. Je to komplexní péče o ústní dutinu, která obsahuje také fluorid, schopný pomoci zpevnit zubní sklovinu a chránit před kazem.

Opalescence bělení: Návod k použití

Věděli jste, že Opalescence je vhodné používat pouze jednou až dvakrát týdně? Naše zuby jsou citlivé a příliš časté bělení by je mohlo poškodit. Myslel jsem, že to bude jako kecy z reclamy, ale Veronika se rozhodla dát tomu šanci. Tak Veronika začala používat pastu jednou týdně a výsledek byl fantastický. Po několika týdnech byly její zuby bělejší a zdravější. Což nikdy nebylo na škodu. Ale nejen to, její úsměv se stal také jasnějším a radostnějším. Je jako slunce, které svítí světlem bělosti a čistoty.

Mé osobní zkušenosti

Netrvalo dlouho, než jsem se dostal do Veroniky a přidal se do bělení zubů. Ne že bych měl nějaké velké problémy se svými zuby, ale rád se starám o své zdraví a ten pocit lehkosti a čistoty po čištění zubů je prostě k nezaplacení. Navíc shlédnutí Veroniky s tak bílými zuby mě inspirovalo. Po uplynutí přibližně tří týdnů jsem začal pozorovat rozdíly. Moje zuby se začaly bělit a já si začal všímat toho, jak jsou skvrny na zubech méně viditelné.

Vedlejší účinky a jak se s nimi vypořádat

Ale jak jsem už řekl, při bělení zubů přijdou také nějaké vedlejší efekty. Jeden z nich stojí za zmínku - citlivost. Naše zuby se stávají citlivějšími na studené a teplé nápoje a jídla. Vědíte, jak to je, když vám někdo řekne, že nemůžete něco udělat, tak to chcete udělat ještě víc? Tak to bylo i s mou kávou. Ale Veronika měla nápad. Začali jsme používat zubní pastu pro citlivé zuby a výsledek byl skvělý. Po chvíli se citlivost značně snížila, ale ne úplně zmizela.

Nakupování Opalescence bělicích past: Kde koupit

Nakupování Opalescence bělicích past je poměrně jednoduché. Jsou k dostání v online obchodech, v drogeriích a některých lékárnách. Cena se může lišit v závislosti na obchodě, ale obecně je to kolem 500 korun. Ale nezapomeňte, že kvalita má svou cenu. A za takovou cenu, se stává tato zubní pasta cenově dostupnou investicí do vašeho úsměvu. Tato pasta má velmi dobrý poměr cena/výkon.

Shrnutí: Proč byste měli vyzkoušet Opalescence?

Takže, proč byste měli vyzkoušet Opalescence? Prvně, bělení funguje. Veronika a já jsme se přesvědčili na vlastní kůži. Druhým důvodem je, že je to úžasný způsob, jak posílit své sebevědomí. Když se na sebe podíváte do zrcadla a vidíte ty bílé zuby, cítíte se lépe. A co je lepší než se cítit lépe o sobě? Třetí důvod, proč vyzkoušet Opalescence, je, že je to značka, které můžete věřit. Má průkazné výsledky a tisíce spokojených zákazníků po celém světě. A nejen to, její závazek k ochraně zdraví a pohody našich úst je nezpochybnitelný. Takže pokud hledáte způsob, jak dosáhnout dokonalého úsměvu, měli byste vyzkoušet zubní pastu Opalescence.

Napsal Antonín Svoboda

Jsem stomatolog a můj hlavní zájem je péče o zuby. Pracuji v soukromé stomatologické klinice v Brně. Kromě mé každodenní praxe rád píši populárně-vědecké články o stomatologii a péče o zuby. Je to můj prostředek k šíření informací o důležitosti ústní hygieny. Mým cílem je lépe vzdělávat pacienty a veřejnost o ústní zdravotní péče.