Zásady ochrany osobních údajů

Ochrana osobních údajů

V Laboratoři Eudent si vážíme soukromí našich klientů a zavazujeme se k ochraně osobních údajů, které nám poskytujete. Tato stránka se zabývá podmínkami zpracování a ochrany osobních údajů v souladu s nařízením GDPR. Je naší povinností informovat Vás o právech, která máte v souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů, a o způsobu, jakým tyto údaje chráníme. Představujeme Vám detalní přehled zásad, které uplatňujeme při zpracování vašich údajů, metod ochrany a principů, kterými se údaje řídíme. V této sekci naleznete rovněž informace o tom, jakým způsobem můžete svá práva využít a uplatnit.

Zásady shromažďování údajů

Shromažďujeme osobní údaje, které nám poskytnete prostřednictvím našeho webu, při objednání služeb nebo při komunikaci s naší laboratoří. Tyto údaje mohou zahrnovat vaše jméno, kontaktní informace, informace o vašem zdravotním stavu souvisejícím s poskytovanými stomatologickými službami a další relevantní informace. Vysvětlíme Vám, jak tato data používáme, uchováváme a jak je chráníme před zneužitím. Podrobně Vás seznámíme s technickými a organizačními opatřeními, které jsme přijali, aby byla Vaše data bezpečně zpracována a chráněna před jakýmkoliv neautorizovaným přístupem nebo únikem. Dále Vám vysvětlíme, pro jaké účely shromažďujeme Vaše osobní údaje a jakou mají relevanci pro zlepšení našich služeb a Vaší péče.

Práva subjektů údajů

Jako subjekty údajů máte řadu práv, včetně práva na přístup k vašim údajům, právo na opravu nebo výmaz údajů, právo na omezení zpracování, právo na přenositelnost údajů a právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů. Detailně rozebíráme každé z těchto práv a poskytneme Vám pokyny, jak je můžete uplatnit. Informovat Vás musíme také o procedurách, které jsme zavedli, abychom zajistili efektivní odpověď na Vaše požadavky týkající se osobních údajů, včetně možnosti kontaktovat našeho pověřence pro ochranu osobních údajů. Upřesníme kroky, které je potřeba podniknout, abyste mohli svá práva využít a zjistit více o způsobu zpracování vašich údajů v naší laboratoři.

Kontaktní údaje

V případě dotazů nebo požadavků týkajících se zpracování osobních údajů nebo uplatnění vašich práv, můžete kontaktovat majitele stránek a zodpovědnou osobu za ochranu údajů, Lukáše Pospíšila, na adresu: Moravské náměstí 617/1, 602 00 Brno-střed, Česká republika. Pro elektronické komunikace můžete použít e-mailovou adresu [email protected]. Vysvětlíme Vám, jak proces komunikace probíhá, jaké informace od Vás potřebujeme pro efektivní zpracování Vašeho požadavku a jaké jsou časové limity pro odpověď od naší strany. Zaručujeme Vám plnou spolupráci a transparentnost v rámci zákonných možností a omezení.

Napsal Lukáš Pospíšil

Jsem stomatolog s několika lety zkušeností a praxe v Brně. Specializuju se na péči o zuby a ústní dutinu. Můj hlavní zájem a vášeň tkví v psaní o zubní péči a osvětě veřejnosti o důležitosti zachování zdraví úst. Kromě mé práce a psaní, miluji procházky v přírodě s mým psem Májou.